BİZ KİMİZ ?

Hakkımızda bilgi edinin

Hazır ofis ve Sanal Ofis kiralayarak şirketlerin masraflarını minimuma düşürüyoruz .

Küreselleşmeyle birlikte artan yoğun rekabet…yeni pazar arayışları ve üretim maliyetlerinin düşürülmesi kadar, rakiplerle mücadelede şirket maliyetlerinin de düşürülmesi yönünde yeni arayışlara neden olmuştur. Küreselleşmeyle birlikte hızlı hareket etmek, mobil olmak ve zamanı verimli kullanmak da modern iş dünyasında önemli bir maliyet unsuru olarak görülmektedir.

Netpencere, şirket maliyetlerinin en önemli unsurlarından olan, ofis kira, donanım ve ek hizmetler konularında düşük maliyetle müşterilerine çözüm bulmak ve modern iş dünyasının en önemli ihtiyacı olan hız ve zamanı onlara kazandırabilmek amacıyla evinde çalışan, mobil iş yapan, işe yeni başlayan, işini geliştiren, temsilcilik yapan ya da sadece prestijli bir iş adresine sahip olmak isteyenlere hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Netpencere, İstanbul’ un iş merkezi Maslak’ta Veko Giz Plaza’ da hizmet vermektedir. Fatih Sultan Mehmet köprüsü’nden Belgrad Ormanları’ na kadar panoramik manzaralı ofis odaları, tam donanımlı toplantı odaları, yetenekli ve teknik destekli asistanlık hizmetleri sunan resepsiyonu ve modern bir dinlenme bölümü bulunmaktadır. Girişinde starbuck’s ve restorantların bulunduğu Veko Giz Plaza’ nın tam karşısında metro girişi ve yürüme mesafesinde ise İstinye Park alışveriş merkezi vardır.

Netpencere, müşterilerinin bir çözüm ortağı olarak, anlaşmalı kuruluşlar aracılığıyla, konularında deneyimli uzmanlarla, onların ihtiyaç duyabilecekleri tüm mesleki konularda danışmanlık hizmeti de vermektedir.