EĞİTİM ODALARI

Verdiğiniz eğitime odaklanmanıza yardımcı oluyoruz

Eğitim Odaları ile siz vereceğiniz eğitime odaklanın. Geriye kalan her şeyle ekibimiz ilgilensin: en gelişmiş görsel-işitsel sunum teknolojisinden- çıktı alma ve fotokopilerine kadar tüm hizmetler.

Eğitim çeşidinize uygun oturma düzeninizi seçin – ekip egzersizlerine ya da motivasyon konuşmalarına uygun; ihtiyacınız doğrultusunda düzenlenebilen alanlar.

Toplantılarınız için ihtiyaç duyduğunuzda kolaylıkla bir salon rezerve edebilirsiniz.

Tüm toplantı odalarımız özel bir ekip desteği ile hizmetinize sunulur ve şunları içerir:

Toplantı Salonlarımızdaki Hizmetlerimiz :

  • ÜCRETSİZ Yüksek hızlı internet
  • ÜCRETSİZ Yazı tahtası ve Beyaz tahta
  • Telefon Servis Kullanımı
  • Catering Hizmetleri
  • LCD Projektör
  • ÜCRETSİZ Yenilikler

Aynı zamanda uygun maliyetli çalışmanıza yardımcı oluyoruz . saatlik yada tam günlük rezervasyon yaptırın özel fiyatlardan faydalanın .

Seminer mi vereceksiniz ?

Regus, Türkiye iş hayatı için en gözde lokasyonlarda profesyonel eğitim odaları ve eğitim olanakları sunmaktadır. Şirketlerin bulundukları yerlerde istedikleri eğitim odası olanaklarına sahip olmamaları durumunda Regus’un uygun fiyat avantajlarıyla kiralık eğitim odalarından faydalanabilirler.

Şirketlerin son dönemlerde oldukça önem verdikleri kurum içi eğitimlerde ciddi bir sıkıntı ile karşılaşılmaktadırlar. Bu sorunun adı eğitim odası sıkıntısı. Fiziksel alanları oldukça kısıtlı olan şirketler, kurum içi eğitim vermek için kiralık eğitim odalarını kullanıyorlar.

Regus eğitim odası kiralama hizmeti, profesyonel iş hayatına sunulan en kaliteli hizmetlerden biri olarak göze çarpıyor. Regus, kiralanabilir eğitim odası hizmeti verme noktasında sunduğu ekstra hizmetleriyle de hizmet verdiği sektör için de öne çıkmış durumda. Eğitim odası kirası bakımından da uygun fiyatlı hizmet sunan Regus, kiralama hizmetine artı değer katan firma konumundadır.

Kurum içi eğitimlerin çalışanlara sağladığı faydalar düşünüldüğünde eğitim odası maliyetlerinin firmalara olan etkisi çok da fazla olmadığı düşünülüyor. Kurumların insan kaynakları departmanı tarafından organize edilen, eğitim konularının içeriğine göre gerek içeriden gerekse de dışarıdan getirilen uzmanlar tarafından verilen eğitimler, çalışanlar üzerinde ciddi bir rahatlama ve kurumsal bağlılık sağlıyor. Şirketler tarafından verilen eğitimlerin başında da kurumsal iletişim ve beden dili eğitimleri geliyor.

Salonunu rezerve etmek için +90 (0) nolu telefonumuzdan bizi arayarak danışmanlarımız ile görüşün.