KİRALIK TOPLANTI ODALARI

Toplantı alanlarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturduk

Toplantı Salonları her türlü iş ve görüşmeleri için kullanabilirsiniz . Toplantınıza uygun bir düzenleme seçin :

Yönetim kurulu toplantı odası

Resmi toplantılarınız için ideal bir seçim olacaktır .

Yuvarlak masa düzeni

Ortak çalışma için ideal ve en başarılı fikirlerin ortaya konduğu klasik düzendir .

Tiyatro

Profesyonel sunumlar için kullanılan bir düzen .

U Düzeni

Açık ve rahat tartışma , fikir alışveriş ortamları için ideal sonuçların alındığı düzene u-Düzeni diyoruz .

Toplantı Salonlarımızdaki Hizmetlerimiz :

  • ÜCRETSİZ Yüksek hızlı internet
  • ÜCRETSİZ Yazı tahtası ve Beyaz tahta
  • Telefon Servis Kullanımı
  • Catering Hizmetleri
  • LCD Projektör
  • ÜCRETSİZ Yenilikler

Aynı zamanda uygun maliyetli çalışmanıza yardımcı oluyoruz . saatlik yada tam günlük rezervasyon yaptırın özel fiyatlardan faydalanın .

Toplantı yapmınız mı gerekiyor ?

Günümüzde yeni bir trend haline gelen kiralık toplantı odaları ve konferans salonları şirketlerin acil ihtiyaç duyduklarında toplantı odaları en kısa sürede ayarlanır.

Gerçekleştireceğiniz seminerler, toplantılar ya da konferanslarınızın ortamı sizin başarınızda büyük rol oynar. Ancak başarının altında yatan gizli kahramanlardan biri de bilginin sunulma şekli ile sunulduğu ortamın kalitesidir. Yerinde, zamanında ve kurallarına uyularak yapılan toplantılar iş hayatımızın vazgeçilmez birer parçasıdır. Toplantılar, katılımcılara, birbirilerini daha iyi tanıma fırsatını sunar. Ayrıca firmada birliktelik duygusunu güçlendirirken, şirket kültürünün yeniden ortaya çıkmasını sağlar.

Toplantı ve konferanslarınız için, her türlü bilişim ve iletişim sistemlerin sağlayan Netpencere, eksiksiz salonlar, kusursuz hizmet anlayışı ile mükemmel bir etkinliğin altyapısını oluşturmaktadır. Netpencere kiralık toplantı salonlarının teknik ve fiziki özellikleri toplantıya katılacak kişileri ve ekipleri etkilemede oldukça önem arz eden son teknoloji ürünlerle donatılmış ve sizin kullanımınıza sunulmuştur.

Netpencere’un deneyimli ekibi tüm toplantı ve konferans odaları hizmetlerinde konukların ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazır bulunmaktadır. Netpencere ayrıca telefon servis kullanımı, LCD projektör ve yiyecek hizmetleri gibi hizmetler ve müşterilerine istedikleri toplantı düzenini seçme imkanı sunmaktadır. Seçilen toplantı düzeni siz Netpencere ile iletişime geçtikten kısa bir süre sonra, istediğiniz şartlar dâhilinde düzenlenmiş ve istediğiniz teknik ekipmanlarla donatılmış olarak hizmetinize sunulur.

Toplantınızı şimdiden organize edin. İhtiyacınız olan toplantı salonunu rezerve etmek için +90 (0) nolu telefonumuzdan bizi arayarak danışmanlarımız ile görüşün.