Posta ve Kargo Yönetimi

Posta yanıtlama servisimizle işiniz her zaman düzende

Posta ve Kargo Yanıtlama yanıtlama işlemlerinizi bize bırakarak kendi işlerinize odaklanın .

Posta ve Kargo

Her zaman ofise ihtiyaç duymayabilirsiniz, fakat posta yönetim ve yönlendirme hizmetimiz ile her zaman prestijli adrese sahip olabilirsiniz.

Seçeceğiniz Regus merkezinde günlük posta kargo işlemlerinizi yönetelim. Böylece daimi ofis maliyeti olmaksızın etkileyici şirket imajı oluşturun.

Türkiye çapında 6 ilde onlarca farklı lokasyondaki merkezden herhangi birinde ihtiyacınız olan yerde posta kutusu servisi alabilirsiniz .

Tüm posta yönetimi hizmetini içeren adreslerimizi görmek için:

Tüm Sanal Ofis Paketlerimizi Karşılaştırın

Nereye teslim edilsin istersiniz?...

... biz sizin adınıza halledelim

Her zaman ofise ihtiyaç duymayabilirsiniz, fakat posta yönetim ve yönlendirme hizmetimiz ile her zaman prestijli adrese sahip olabilirsiniz. Önemli bir teslimatı kaçırmak istemiyorsanız, posta adresi hizmetlerinde rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Sizin seçtiğiniz etkileyici iş adresinize gelen tüm posta ve kargolarınızla ilgilenip, direktiflerinize göre günlük olarak yönetimi sağlanır. Böylece şirketinize prestijli bir kurumsal kimlik kazandırmış oluyorsunuz. Tam zamanlı ofisin genel giderlerinin çok daha altında uygun fiyatlarla şirketinize gerçek anlamda profesyonel kurumsal kimlik kazandırmanın en kolay yoludur. Kısa sürede on-line olarak sanal postalama adresi sahibi olabilir ve istediğiniz pazarda anında aktif hale gelebilirsiniz.

Tarihi şehir merkezlerinden iş parklarına, her yerde popüler adreslere sahip olan Regus ile istediğiniz yerde iş adresine, posta ve postalama adreslerine sahip olabilirsiniz.

Bu adreslere sahip olması gerekenler kimler sorusuna küçük ancak büyümek isteyen girişimler, home ofis çalışanlar firma ve şirketler, ev hanımları, farklı illerde ofis açmak isteyen firmalar ve şirketler, belirli bir ofise ihtiyaç duymayan mobil çalışanlar, sürekli ofis ortamı gerekmeyen proje bazlı çalışan firmalar, reklam ajansları gibi kreatif gücü yüksek ofisten bağımsız çalışan iş yerleri cevap olarak verilebilir. Regus sahip olduğu deneyimin yanı sıra prestiji yüksek noktalarda bulunan ofisleriyle de iş hayatında fark yaratan lider firma konumundadır.

Sanal Ofis ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizi Hemen nolu telefonlarımızdan arayarak Ofis Danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.