TELEFON YANITLAMA HİZMETİ

Kendinden bahsettiren telefon yanıtlama

Telefon Yanıtlama hizmetimiz ile istediğiniz bir lokasyonumuzda yerel bir telefon numarasına sahip olabilirsiniz ...

Seçmiş olduğunuz lokasyonda aldığınız teleofn yanıtlama hizmeti ile çağrılarınız firmanızın ismi ile yanıtlanır . Türkiye çapında 6 farklı ilde onlarca lokasyondan birini seçin yerel telefon numarası kullanmaya başlayın .

  • Düşük maliyetli çağrı yönetimi
  • Türkiye çapında 6 ilde sizin için tahsis edilmiş yerel telefon numarası
  • Şirketinizin adı ile yanıtlanan çağrılar
  • Çok dilli sekreterya hizmeti

Telefon Yanıtlama Hizmet Paketlerimizi Karşılaştırın

Müşterilerinize kusursuz hizmet mi sunmak istiyorsunuz?...

Telefon yanıtlama. Dünyanın herhangi bir yerinde, istediğiniz dilde

Sanal asistan sistemi gibi sizi birçok zorlu kalabalıktan kurtaracak olan telefon yanıtlama hizmeti de büyük öneme sahip. Kaydınızın alınmasından sonraki birkaç dakika içinde, iş yerinizin dilediğiniz bir şehirde telefon numarası olacak. Size özel bir sekreter, şirketinize gelen aramaları yanıtlayacak, ofisinize, cep telefonunuza, mesaj kutunuza veya dünyanın herhangi bir yerine yönlendirecek!

Sanal asistan hizmetleri hiçbir aramayı kaçırma lüksü olmayan ve her zaman, profesyonel bir imaj verme zorunluluğu olan şirketler için ideal bir çözümdür. İstediğiniz bir şehirdeki sanal bir telefon numarasından, size gelen çağrıları kesintisiz bir şekilde yönlendiren size özel bir yanıtlama hizmeti düşünün! Sanal asistan kurumsal kimliğinizi sergilerken, firmanızın iletişim çözümünü de beraberinde getiren bir sistem.

İşinize özel bir telefon numarasından, bir operatörün gelen telefonları firmanızın adıyla açması, size bağlaması, not alması ve size bilgiyi iletmesi müşterilerinizin ve rakiplerinizin gözünde değerinizi artırır, profesyonelliğinizi pekiştirir. Regus'un telefon cevaplama hizmeti ile müşterilerinizden gelen aramalar her zaman değerlendirilecektir. Regus’ un nitelikli danışma görevlileri, şirketinizin adıyla cevap verecek ve aramaları, özel istekleriniz doğrultusunda yönetecekler.

Telefon yanıtlama hizmeti ve sanal asistan hizmetlerinden yararlanan şirketler ve firmalar da Regus tarafından sunulan bu hizmetler doğrultusunda müşterilerinden gelen hiçbir telefonu ve geri bildirimi kaçırmadan büyüme politikaları doğrultusunda hızla ileriye adım atmış olurlar. Regus hizmetleri sayesinde büyüyen firmalar ve şirketler arasına isminizi yazdırmak için fazla zaman kaybetmeden Regus web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sanal Ofis ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizi Hemen nolu telefonlarımızdan arayarak Ofis Danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.