YÖNETİM KURULU ODALARI

Düşünme alanına sahip yönetim kurulu odaları

Yönetim Kurulu Odaları , Stratejik mekanlarda prestijli alanlar sağlar .

Müşterilerinizi etkilmek ve onlarla önemli kararlar alamk için nezaman isterseniz şehir manzarasına sahip profesyonel zarif ve prestijli toplantı salonları seçebilirsiniz .

Tüm Yönetim Kurulu Odaları

6 il ve Onlarca Lokasyondaki merkezlerimizde size yakın bir yönetim kurulu odası her zaman vardır .
Toplantınızın amacı ne olursa olsun odalarımız sizi bölmeden ve dikkatinizi dağıtmadan odaklanmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Yönetim Kurulu Odaları

Önemli kararlar alırken yada şirketinizin büyük fikrini oluştururken yönetim kurulu odalarını kullanabilirsiniz .

Eğitim Odaları

Eğitim yada Seminer vermek için ya da özel bir öğrenme alanında ekiplerinizin becerilerini arttırmak için eğitim odalarımızı kullanabilirsiniz.

Video Konferans

Gereksiz seyahatlere yeni bir alternatif sunuyoruz , Zamandan ve paradan tasarruf ederek farklı ülke ve illerdeki müşterileriniz ile video konferans yaparak tüm görüşmelerinizi yapabilirsiniz .

Toplantı Salonlarımızdaki Hizmetlerimiz :

  • ÜCRETSİZ Yüksek hızlı internet
  • ÜCRETSİZ Yazı tahtası ve Beyaz tahta
  • Telefon Servis Kullanımı
  • Catering Hizmetleri
  • LCD Projektör
  • ÜCRETSİZ Yenilikler

Aynı zamanda uygun maliyetli çalışmanıza yardımcı oluyoruz . saatlik yada tam günlük rezervasyon yaptırın özel fiyatlardan faydalanın .

Yönetim kurulu toplantınız mı var ?

Türkiye profesyonel iş hayatı için kurumsal ofis ve toplantı odası hizmeti sunan Netpencere, yönetim kurulu odaları ile de iş hayatına yön vermeye devam ediyor. Netpencere’tan yapacağınız yönetim kurulu odası kiralaması ile Netpencere tarafından sunulan ekstra hizmetlerden de faydalanabiliyorsunuz. En son teknoloji ile donatılan yönetim kurulu odaları, yönetim kurulu toplantılarında ihtiyaç duyulabilecek tüm ürün ve hizmetleri karşılayabilecek durumda bulunuyor.

Prestiji yüksek ve iş hayatında oldukça önemli sayılan iş merkezlerinde ofisleri bulunan Netpencere, yönetim kurulu toplantı odalarını da bu iş merkezlerinde yer vererek yönetim kurulu toplantılarınızın size sağlayacağı prestiji arttırmaktadır.

Şirketler tarafından oldukça önemli kararların alındığı yönetim kurulu odaların şirketlerin paydaşları açısından da büyük bir önem arz ediyor. Yılın belirli dönemlerinde yapılan ve bunun dışındaki yürütme toplantılarına katılmayan hissedarlar ve paydaşlar bu toplantılarda yer alarak şirketin yıllık gidişatı hakkında bilgi sahibi olurlar ve yapacakları yatırımları ya da atılacak adımları kontrol ederler.

Yürütme ve kontrol mekanizması olarak çalışan yönetim kurullarının bu özellikleri sebebiyle çalıştıkları ve toplantıları gerçekleştirdikleri yönetim kurulu odalarının çalışma ve performansa etkisi oldukça etkileyicidir. Şirketlerin yeni ortaklık anlaşması vs. gibi önemli anlaşmaları imzalayacakları dönemde yönetim kurulu odalarında yaptıkları toplantılar sözleşmeyi imzalayacak taraflar üzerinde saha baskısı yaratma amacıyla da kullanılmaktadır.

İhtiyacınız olan özellikler dâhilinde ve size en yakın Netpencere iş merkezlerinde uygun fiyat avantajlarıyla siz de yönetim kurulu toplantı odası kiralaması yapabilirsiniz.

Toplantınızı şimdiden organize edin. İhtiyacınız olan toplantı salonunu rezerve etmek için +90 (0) nolu telefonumuzdan bizi arayarak danışmanlarımız ile görüşün.